Graniser Granit Seramik San. ve Tic. A.Ş.

“Müşterilerimize Zaman & Mekan Bağımsız ICAP Graniser Portalına Bağlanma Olanağı Tanıdık.”

DBI yazılımları ihracatımızın olmazsa olmazı. Kullanım kolaylığı, raporlama becerileri ve özel çözümleri ile işimizin kalbinde yer alan en önemli yardımcımız. Bunca zaman bize eksiksiz hizmet veren DBI yazılımın yeni çözümlerini her zaman heyecan ile takip ediyoruz.

ICAP ile tanışmamız da pandemi öncesinde oldu. İhracatımızın 7/24 kesintisiz akışı için hem dijital bir yardımcı hem de müşteri iletişiminde yeni ve modern bir platform olarak yazılım arsenaline dahil etmekte hiç tereddüt yaşamadık. Artık müşterilerimiz saat farkı, olası tatil ve çalışma günleri farklarına takılmadan yüklemelerini takip edebiliyor, evraklarına ulaşabiliyor. Hem müşterilerimiz hem de bizim için önemli verimlilik artışı ve kolaylık sağlıyor. Kataloglama kabiliyetleri ayrıca pek çok sektör için oyun değiştirici olacaktır. Pandemi döneminde önemi daha da artan bu çözümlerin faydalarını sadece pandemi döneminde değil, sonrasında da görmeye devam edeceğiz.

Pek çok yeteneğe sahip bu yazılımı ve diğer DBI yazılımlarını ihracat ile büyümek isteyen tüm firmalara tavsiye ediyorum.

Tolga Demirtola
Graniser Seramik Gen. Md. Yrd.

Bize Mesaj Gönderin
Bize mesaj gönderin