Blok Mermer Konteyner Yerleştirme Programı

Blok Mermer Konteyner Yerleştirme Nedir?

BMS (Blok Mermer Sevkiyat); istediğiniz miktarda mermer bloğunu konteynerlere en az tonaj, en az uzunluk firesiyle ve en az konteyner kullanımını hesaplayarak dolum planı hazırlayan uygulamadır. Blok mermer ihracatındaki konteyner içi yerleştirmeleri verimli ve güvenli hale getirmek için hazırlanmıştır.

Mermer blokların konteynerlere yerleşim planını oluşturmak; yetkinlik, tecrübe isteyen ve uzun süren bir işlemdir. BMS sayesinde konteyner yerleşim planı saniyeler içinde hazırlanır, zamandan tasarruf sağlanır.

Blok Mermer Konteyner Yerleştirme Programı Faydaları

  • Blok Mermer Konteyner Yerleştirme Programı ile gönderilecek olan blok mermerler minimum sayıda konteynere yerleşeceği için, konteyner maliyetiniz azalır, ihracatınızın karlılığı artar.
  • BMS kullanırken konteynerdeki uzunluk risk limitlerini değiştirerek farklı yükleme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
  • Konteyner dolum planı hazırlarken oluşabilecek hataların önüne geçilmiş olur, proaktif bir çözümdür.
  • BMS Kullanımı pratik ve kolaydır, blok mermer yerleştirme üzerine yetkinlik sahibi olmanıza gerek kalmadan sizin için yerleşim planını hazırlayacaktır.

BMS Konteyner Yerleştirme Programı Ekran Görüntüleri

BMS Konteyner Yerleştirme Detayları

BMS, blok mermer yerleşim planını size blok kodları, konteyner numaraları, ağırlık, hacim hesaplamaları ve risk oranları ile beraber rapor olarak sunar.

BMS, mermer blokları konteynere yüklerken, blokları üstüste yüklemez, kırılma ve devrilme riski olmadan yükleme yapar. Dik olmamak şartıyla blokları çevirerek yükleme yapar.

Bize Mesaj Gönderin
Bize mesaj gönderin