Genel

e-İhracata Hemen Başlayın…

İhracatı arttırmak için günümüz koşullarında dijital teknolojiyi en verimli şekilde kullanmak gerekiyor.

Yurtdışındaki müşterileriniz zaman & mekân bağımsız olarak ister cep telefonu, ister tableti ile bulundukları her yerde ürün taleplerini size iletebilmeliler.

e-İhracatı güvenli bir şekilde yapmak, müşteri verilerinizin korunması ve kontrolünüz altında olması için firmanıza özel hazırlanan ICAP – Uluslararası Müşteri Erişim Portalına sahip olabilirsiniz.

Alıcı firmalarınız ilk olarak sizin belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile ICAP’e dahil olur.

Firmanıza özel hazırlanan ürün kataloglarınıza ulaşabilir, ürün özelliklerini inceleyip, ağırlık, kutu ve palet bilgilerini görebiliriler. İstedikleri ürünleri seçip size TALEP gönderebilirler.

Müşterilerinizin hangi ürünleri, hangi fiyat ve stok miktarları ile göreceğini her müşteriye özel olacak şekilde belirleyebilirsiniz. 

Müşteriniz talepte bulunduğunda size bilgilendirme maili ulaşacaktır. ICAP Portal’a girdiğinizde talep detaylarını görebilir, talep edilen ürünlerin stok miktarını ve üretilecek olan miktarını anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Uygun gördüğünüz ürünleri siparişe dönüştürüp, müşterinize onay e-mailinin otomatik olarak ulaşmasını sağlarsınız. 

ICAP istendiğinde tüm ERP yazılımları ile entegre çalışmaktadır. 

e-İhracata Sizlerle Başlamaya Hazırız…

DBI Yazılım Teknolojileri A.Ş.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Mesaj Gönderin
Bize mesaj gönderin